Jump to content
Forum Kibiców Lecha Poznań

Zmiany na forum


Marceli

Recommended Posts

Drodzy Kibole, Forumowicze,

 

Od dłuższego czasu staramy się przywrócić blask i podnieść poziom Forum Kibiców Lecha Poznań. Czy to nam wychodzi - na to pytanie każdy powinien sobie odpowiedzieć samemu.

Forum zawsze było perełką, z opinią forumowiczów liczyliśmy się bardzo.

Niestety, czasy się zmieniają. Era mediów społecznościowych spowodowała wysyp cwaniaczkowatych nołnejmów, trolli, dla których jedynym hobby jest sianie zamętu korzystając z anonimowości.

 

Najwięksi wichrzyciele przerzucili się na twittera, gdzie "błyszczą" rzucając inwektywy, oskarżenia i udają "wielce kumatych", zyskując przy tym poklask sobie podobnym.

 

Nasze środowisko nigdy nie będzie poprawne politycznie i nie będzie ostoją "pseudodemokracji". Chcemy stworzyć konkretną i silną intelektualnie grupę osób, z którymi będzie można porozmawiać na poziomie i którzy będą na tyle odważni, że będą ponosić odpowiedzialność za swoje wpisy.

 

Zamiany będziemy wprowadzać od grudnia. Mamy nadzieję, że wyjdą wszystkim na dobre.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Marceli pinned this topic
  • 2 months later...

Wraca forum!

Chciałbyś/chciałabyś mieć możliwość pisania - zaloguj się na swoje konto i napisz PM do jednego z adminów lub moderatorów!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.